Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Zdrowy tryb życia

Agata Mazur 2019-08-06 0 komentarzy
Zdrowy tryb życia

Dla wielu osób ćwiczenia wykonywane samodzielnie są niewystarczające. W pewnym momencie okazuje się, że potrzeba czegoś więcej. Taki impuls może pójść przede wszystkim od trenerów, którzy nie tylko potrafią doskonale prowadzić zajęcia sportowe, ale także potrafią zmotywować wiele osób do podejmowania kolejnych prób.

Kluby sportowe i siłownie to miejsca, gdzie najczęściej kierują swoje kroki osoby chcące zmienić swój tryb życia. To również miejsca, gdzie przychodzą osoby z nadwagą i chcące poprawić swoją kondycję. W klubie Platinum Fitness Club każda z tych osób otrzyma nie tylko możliwość wykonywania swoich ulubionych ćwiczeń, ale także wsparcie personalnego trenera, który jest do dyspozycji ćwiczących na sali.

Siłownia została zorganizowana w ten sposób, aby każdy z ćwiczących miał dla siebie odpowiednią ilość miejsca. Dzięki temu można wykonywać zarówno ćwiczenia siłowe, jak i aerobowe. Sala została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają na efektywne wykonywanie ćwiczeń.

Dla klientów przygotowano kilka wariantów karnetów. Niezdecydowani mogą spróbować swoich sił na pierwszym darmowym treningu, który także odbywa się pod okiem trenera personalnego. Oprócz tego można zakupić karnety czasowe. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zawieszenia karnetów na wypadek nieoczekiwanych okoliczności, takich jak choćby kontuzja czy choroba. Klienci uważają, że jest to najlepsza siłownia fitness w Poznaniu, z najbardziej rozbudowaną ofertą zarówno dla nowicjuszy, jak i ćwiczących nieco dłużej. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!