Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Zapach samochodowy - reklama

Marcelina Zawadzka 2019-06-16 0 komentarzy
Zapach samochodowy - reklama

A gdy tak tym razem postawić na coś innego? Zapach samochodowy reklamą? Czemu nie! To świetny i niezwykle oryginalny pomysł. Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Z roku na rok rośnie liczba kierowców. Większość z nich to dumni posiadacze aut zakochani w swoich „czterech kółkach”. Wniosek nasuwa się sam. Obok  tak ogromnego potencjału po prostu nie sposób przejść obojętnie! Trzeba go wykorzystać!

Jak? Inwestując w reklamowe zawieszki samochodowe, czyli innymi słowy popularne „choinki” umieszczane zazwyczaj na filtrze kabiny. Można na nich wydrukować dowolny wzór, logo, rysunek czy hasło.  Ilekroć kierowca poczuje dany aromat, tylekroć skojarzy go pozytywnie z daną marką. Warto jednak podkreślić, że wspomniane „gadżety” pełnią nie tylko funkcję promocyjną. Są również niezwykle praktyczne.  Eliminują brzydkie zapachy z wnętrza pojazdu. znacznie podnosząc komfort podróżowania.

Nasuwa się pytanie: co zrobić, by zamówić opisywane produkty? Wystarczy skontaktować się z odpowiednią firmą. Produkcją personalizowanych zapachów samochodowych zajmuje się przedsiębiorstwo AirFresh. Ma w tym względzie doświadczenie. Co więcej, nie ustaje w wysiłkach, by doskonalić oferowane usługi.  Jest w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Posiada w swojej ofercie wiele bezpłatnych wykrojników o najróżniejszych kształtach – począwszy od bardziej standardowych (typu prostokąt, kwadrat, koło, owal czy przywołana wcześniej choinka) po mniej tradycyjne (samochody, chmury, mapy symbole, znaki drogowe, etc.)

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!