Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Załóż protezy zębowe w Warszawie!

Aurelia Szymańska 2019-05-27 0 komentarzy
Załóż protezy zębowe w Warszawie!

Współczesna medycyna oferuje rozwiązania pozwalające na kompleksowe uzupełnienie braków w uzębieniu. Fizjologiczne zmiany degeneracyjne, urazy i schorzenia tworzą ubytki, które wyglądają nieestetycznie, powodują problemy podczas jedzenia i doprowadzają do przemieszczania się pozostałych zębów, powodując wady zgryzu. Z pomocą przychodzi protetyka stomatologiczna.  Gabinetem specjalizującym się w protezach zębowych w Warszawie jest Q-Dent.

Protezy są mobilnymi urządzeniami protetycznymi pomagającymi w przywróceniu prawidłowej mechaniki i funkcji żucia oraz wyglądu jamy ustnej. Pozwalają na powrót do normalnego funkcjonowania. Podczas wizyty zostaje dla pacjenta specjalnie wykonana proteza: 

- szkieletowa, której bazą jest lany, metalowy szkielet dopasowany do podłoża jamy ustnej z elementów o wyglądzie zębów i dziąseł,

- akrylowa (w wersji protezy całkowitej lub częściowej).

Rodzaj sugerowany jest przez stomatologa po konsultacji z pacjentem, aby wybrać jak najlepszą pod kątem estetyki i utylitarności opcję. Zazwyczaj zalecana jest forma szkieletowa ze względu na jej wytrzymałość, walory wizualne i funkcjonalne. W obu przypadkach pobierany jest wycisk pozwalający na precyzyjne dopasowanie do szczęki i zgryzu. 

Wykwalifikowany personel medyczny, wyposażenie w najnowszą aparaturę i materiały stanowi gwarancje wysokiego poziomu usług warszawskiego gabinetu. Zatrudnieni lekarze są wyróżniającymi się specjalistami nieustannie podnoszącymi swoje kwalifikacje, o dobrej opinii i sprawdzonej sumienności. Miła atmosfera i sprawna obsługa stanowią kolejne atuty kliniki. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!