Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Wypożyczalnia aut w Jaworznie

Elżbieta Pawlak 2018-11-21 0 komentarzy
Wypożyczalnia aut w Jaworznie

Jaworzno to bardzo ważny ośrodek gospodarczy na Śląsku. Niegdyś silnie uprzemysłowione po przemianach ustrojowych miasto stało się wielkim centrum handlu. W pobliżu Jaworzna biegną ważne szlaki transportowe: autostrada A4 oraz droga ekspresowa S1. W mieście znajduje się też największy w Polsce węzeł kolejowy.  Do tego wszystkiego należy dodać blisko położone lotniska Katowice-Pyrzowice oraz Kraków-Balice. Wszystko to sprawia, że Jaworzno jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów.  

Jaworzno to nie tylko centrum handlowe, ale również atrakcyjne miasto dla turystów. Warto zwrócić uwagę na znajdujące się tam liczne zabytki, między innymi dawne fabryki czy zabytkowe cmentarze i kaplice.

Bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportową uzupełnia wypożyczalnia aut w Jaworznie. YourCar oferuje szeroki wybór aut, także w klasie premium, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających przedstawicieli biznesu, którzy cenią wygodę, luksus oraz prestiż. Oferta wypożyczalni w Jaworznie jest bardzo elastyczna dopasowana do indywidualnych potrzeb, a przy tym niedroga. Auto w klasie premium można wypożyczyć już od 119 zł. Samochód może być podstawiony w dowolnym miejscu na mieście, a nawet może oczekiwać na lotnisku Katowice-Pyrzowice lub Kraków-Balice. 

Wynajem odbywa się przy minimum formalności, nie trzeba też wpłacać kaucji. W przypadku klienta biznesowego trzeba jednak podać numer NIP i okazać wpis do rejestru KRS. Auto można zarezerwować online lub telefonicznie z siedziby swojej firmy. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!