Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Skup aut używanych w Gdańsku

Agata Mazur 2018-11-30 0 komentarzy
Skup aut używanych w Gdańsku

Posiadasz sprawny samochód, który całkiem nieźle się prezentuje i w dodatku jest stosunkowo nowy? Znalezienie osoby zainteresowanej jego kupnem może nie sprawić Ci wielu trudności. Twoje auto to wysłużony pojazd, który w dodatku wciąż się psuje lub na obecną chwilę jest uszkodzony? A może miałeś stłuczkę, w związku z tym samochód Twój nie nadaje się do użytku? W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na skorzystanie z oferty firmy skupującej pojazdy.

Moto Handel Wojciech Nowociński to firma, która zainteresowana jest przeróżnymi autami - zarówno nowymi, jak i tymi, które wyniszczył upływający czas lub zostały uszkodzone na skutek wypadku bądź przez wandali. Z chęcią skupuje ona tzw. angliki, czyli samochody z kierownicą po prawej stronie, bez aktualnego przeglądu i ubezpieczenia, a także bez dowodu rejestracyjnego. Taka oferta z całą pewnością jest kusząca dla tych osób, które nie lubią marnować czasu i wolą go spożytkować inaczej, niż szukając kupca. Przypadnie ona do gustu każdemu, kto nie che narażać się na koszty związane m.in. z wystawianiem ogłoszeń, czy też odpłatnym wstawianiem aut do komisów.

Powyższa firma, która oferuje skup aut w Gdańsku oraz w okolicznych miejscowościach, dokłada wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z jej usług, w związku z tym:

  • dojeżdża do osoby mającej samochód na sprzedaż,
  • przeprowadza rzetelną i nieodpłatną wycenę,
  • w przypadku zgody właściciela pojazdu na transakcję, dokonuje natychmiastowej wypłaty gotówki.

Z firmą, o której mowa wyżej, możesz się skontaktować mailowo lub telefonicznie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!