Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Na czym polega zabieg Geneo Pollogen?

Wojciech Włodarczyk 2023-10-29 0 komentarzy
Na czym polega zabieg Geneo Pollogen?

Wraz z wiekiem skóra na twarzy traci blask i jędrność, co niestety często odbija się na samoocenie wielu kobiet. Stosowanie drogeryjnego kremu czy serum rzadko jest efektywne, dlatego coraz częściej panie zastanawiają się nad usługami medycyny estetycznej. Istnieje jednak tutaj ryzyko i wiele obaw, które zniechęcają klientki do poddania się inwazyjnym zabiegom. Takie usługi są też często dosyć kosztowne. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, w wielu salonach świadczone są usługi kosmetyczne, które w sposób naturalny wpływają na poprawę stanu i wyglądu skóry. Idealnym przykładem jest zabieg na twarz Geneo Pollogen wykonywany w koszalińskim salonie Magdalena Maluje. Usługa polega na zastosowaniu innowacyjnego urządzenia wyposażonego w 3 głowice z użyciem substancji aktywnych, które dokładnie oczyszczają, złuszczają martwy naskórek i równocześnie silnie nawilżają. Efektem jest gładka i ujędrniona cera, pozbawiona drobnych zmarszczek oraz widocznych porów. 

Co ważne, proponowany zabieg 3w1 jest bezinwazyjny oraz bezbolesny, a dla wielu klientek wręcz przyjemny i odprężający. Na stronie koszalińskiego salonu można zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego etapu wykonywanej usługi wraz z informacjami na temat przygotowania się do zabiegu. Klientki mogą również znaleźć aktualny cennik.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!