Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Na czym polega wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Anastazja Czerwińska 2020-03-08 0 komentarzy
Na czym polega wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Promienna i wypoczęta twarz jest marzeniem każdej kobiety, bez względu na wiek. Dobry wygląd pozwala czuć się dobrze i mocno podnosi samoocenę. Nie jest jednak tajemnicą, iż z biegiem lat skóra traci swoją elastyczność, nie jest w stanie szybko i skutecznie się regenerować. W wyniku takich zmian zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia, które odbierają twarzy lekkość i dobry wygląd.

Obecnie jednak można zaradzić tego rodzaju kłopotom. Naprzeciw oczekiwaniom kobiet wychodzi współczesna medycyna estetyczna. Pacjentki mogą umawiać się na bardzo wiele różnych zabiegów, które są w stanie wyraźnie poprawić wygląd i stan skóry. 

Miejscem, w którym panie mogą otrzymać taką właśnie pomoc, jest klinika Medycyna Intymna. Wykonuje się tam, między innymi, wypełnianie zmarszczek pod oczami. Działania te dają natychmiastowe efekty i nie są bardzo inwazyjne.

Przed zdecydowaniem się na  zabieg warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi wskazaniami i zaleceniami, jakie proponują specjaliści. Bardzo istotne jest to, aby pacjentki szczegółowo zaznajomiły się także z wymienionymi na stronie internetowej kliniki przeciwwskazaniami dotyczącymi wypełniania. 

Oprócz poprawy wyglądu okolic oczu, pacjentki mają także możliwość zdecydowania się na następujące poprawki:

  • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych,
  • uwydatnianie kości policzkowych,
  • wypełnianie doliny łez,
  • zniwelowanie tak zwanej lwiej zmarszczki.

Lekarze podkreślają także, aby dokładnie stosować się do zaleceń po zabiegowych. Wśród nich jest, chociażby, picie odpowiednio dużej ilości płynów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!