Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Kurs rusztowania

Jacek Zając 2019-07-01 0 komentarzy
Kurs rusztowania

Na co zwracać uwagę przy wyborze miejsca kursu? Wielu kursantów w pierwszej chwili sugeruje się ceną. Warto jednak pamiętać, że współczesny rynek daje bardzo wiele możliwości. Da się znaleźć tanie kursy prowadzone przez najlepszych fachowców. Wystarczy wcześniej zapoznać się z informacjami na temat szkoły i jej programów nauczania.

Ośrodek Doskonalenia Kadr ODEKA przeszkolił już wielu pracowników. Jednym z najpopularniejszych kursów jest kurs rusztowania, który pozwala na coś więcej od zdobycia uprawnień. Osoby biorące udział w zajęciach zyskują:

  • pewność siebie, która pozwala na sprawną pracę i lepsze samopoczucie na miejscu budowy i remontu;
  • fachową wiedzę techniczną, którą można wykorzystać nie tylko w trakcie budowy rusztowań;
  • motywację do nauki i dalszego podnoszenia kwalifikacji, ponieważ zajęcia odbywają w bardzo przyjaznej atmosferze, a wiedza zdaje się sama wchodzić do głowy.

Co konkretnie znajduje się w programie kursu? Przede wszystkim BHP i dokumentacja techniczna. Są to kwestie w realny sposób wpływające na bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w okolicy rusztowania. Należy też pamiętać o konieczności działania zgodnie z prawem. Wykładowcy zajmują się też starannym omówieniem konstrukcji rusztowań stalowych i systemowych. Warto poznać wszystkie techniki montażu i demontażu. Na zajęciach praktycznych każdy uczeń bierze udział w pracach przygotowawczych i stawianiu rusztowań. Wszystko to dzieje się pod okiem osób doskonale znających się na branży i zdolnych do przekazywania wiedzy w prosty, przyjazny sposób.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!