Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

kominki murowana goślina

Elżbieta Pawlak 2020-05-09 0 komentarzy
kominki murowana goślina

Na rynku dostępne są głównie nowoczesne, stalowe kominki, które oczywiście równie dobrze się prezentują, ale dla tych nieco bardziej wymagających klientów, jednak tego rodzaju rozwiązania są niewystarczające. Na szczęście niektórzy producenci znaleźli na to sposób i do urządzenia, można wybrać odpowiednią obudowę kominkową, która wpasuje się do stylu wnętrza, aby całość prezentowała się spójnie. W ofercie marki Foremski działającej na terenie Murowanej Gośliny - kominki są sprzedawane wraz z gotowymi obudowami - nowoczesnymi, tradycyjnymi oraz w formie klimatycznych portali. Szczegółowe informacje wraz ze zdjęciami można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej firmy.

Jaki rodzaj kominka i wkładu wybrać?

Wielu właścicieli nie orientuje się za bardzo w temacie kominków i dlatego często może dokonać niewłaściwego wyboru - urządzenie okaże się mało praktyczne, a do tego niepasujące do wnętrza. Dlatego właśnie najlepiej zdać się na doświadczenie profesjonalnej firmy, która pomoże w znalezieniu idealnego rodzaju kominka. Jeśli chodzi o wkłady, to obecnie dostępne są trzy rodzaje:

  • tradycyjne (lite drewno lub pellet),
  • z płaszczem wodnym (pozwalają na intensywne i długie palenie) ,
  • kasety kominkowe (sprawdzą się głównie przy modernizacji starego kominka).

W ofercie firmy znajdują się również nowoczesne biokominki - doskonale sprawdzą się w przypadku właścicieli mieszkań, którzy również, chociaż w niewielkiej części chcą poczuć wyjątkowy klimat tradycyjnego kominka. Tego rodzaju modele są bardzo łatwe i szybkie w montażu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!