Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Jakie usługi świadczy stomatolog przyjmujący w Gdańsku-Wrzeszczu?

Anastazja Czerwińska 2023-11-06 0 komentarzy
Jakie usługi świadczy stomatolog przyjmujący w Gdańsku-Wrzeszczu?

Dla wielu osób wygląd odgrywa kluczową rolę, dlatego regularnie odwiedzają różnych specjalistów, aby wyeliminować pewne defekty. Zadbanie o stan uzębienia to nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna. Przed założeniem aparatu ortodontycznego lub skorzystaniem z zabiegu wybielania zębów, należy poddać się kompleksowemu leczeniu. Najlepiej wybrać gabinet, w którym wykonywane są wszystkie usługi stomatologiczne.

W Gdańsku-Wrzeszczu stomatolog przyjmuje m.in. w Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii „Markiewicz Clinic”. Pacjenci mogą skorzystać z usług z zakresu:

  • implantologii,
  • ortodoncji cyfrowej (dobór aparatu ruchomego, estetycznego lub niewidocznego oraz nakładek Invisalign),
  • protetyki cyfrowej 3D (nakładanie koron pełnoceramicznych, licówek ściennych bezoperacyjnych, protez estetycznych i szkieletowych oraz szyn relaksacyjnych stosowanych w leczeniu bruksizmu),
  • endodoncji (leczenia kanałowego),
  • chirurgii stomatologicznej,
  • stomatologii estetycznej i zachowawczej (m.in. wybielanie zębów — laserowe i nakładkowe, bonding zębów, inlay, onlay oraz overlay) .

Ponadto w klinice działa laboratorium cyfrowe, a także przeprowadzana jest diagnostyka RTG i tomografia CBCT 3D. W gdańskim gabinecie wykonywane są również zabiegi medycyny estetycznej, w tym m.in. mezoterapia twarzy, wygładzanie zmarszczek, powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek. Na stronie internetowej zamieszczono szczegółowy cennik. Ustalanie terminów konsultacji oraz zabiegów prowadzone jest telefonicznie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!