Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

implantywroclaw.com.pl | Gabinet stomatologiczny Wrocław

Miłosz Dąbrowski 2021-06-07 0 komentarzy
implantywroclaw.com.pl | Gabinet stomatologiczny Wrocław

Implanty dają możliwość zastąpienia brakujących zębów, a wszystko to bez konieczności szlifowania zębów naturalnych, które mogłyby stać się nadwrażliwe podczas szczotkowania czy spożywania gorących lub zimnych posiłków. Rozwiązanie to jest stosowane wśród pacjentów, którzy z różnych powodów utracili naturalne uzębienie, przez co nie czują się pewni siebie. Bardzo często borykają się z niewykształconymi zawiązkami zębowymi lub nieleczoną paradontozą prowadzącą do wypadania zdrowych zębów. Zabiegi wszczepiania implantów są nieinwazyjne i nie wymagają rekonwalescencji.

Obecnie istnieje kilka rodzajów implantów, które wybiera stomatolog po przeprowadzonych konsultacjach z pacjentem. Zazwyczaj wykorzystuje on modele tytanowe zapewniające wieloletni okres użytkowania oraz małe ryzyko niszczenia. Innym rozwiązaniem wartym uwagi są implanty cyrkonowe, które wykazują odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie. Stomatolog z Wrocławia podejmujący się ich wszczepiania przyjmuje w nowoczesnej klinice Dental Med Clinic.

Jest to zaufany i doświadczony gabinet stomatologiczny z Wrocławiao wielu rekomendacjach, którego lekarze każdy przypadek traktują indywidualnie. Wykorzystują oni implanty jednofazowe i dwufazowe znajdujące zastosowanie wśród pacjentów z brakiem ubytków kostnych. Przeciwwskazaniami do wykonywania tego typu zabiegów są między innymi:

  • nowotwory,
  • wady serca,
  • choroba Parkinsona,
  • nieukończony proces wzrostu szczęki,
  • cukrzyca, która sprawia, że gojenie się ran znacznie się wydłuża.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!