Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Gdzie można zlecić cięcie sklejki na maszynach CNC?

Maria Woźniak 2022-03-29 0 komentarzy
Gdzie można zlecić cięcie sklejki na maszynach CNC?

Od wielu lat działa w Warszawie agencja zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem rozmaitych systemów identyfikacji wizualnej. Jest to rzetelne przedsiębiorstwo, wykonujące wszystkie zlecenia solidnie i terminowo. Pozwalają na to zarówno doskonale wyposażony park maszynowy, jak i doświadczona, wykwalifikowana załoga. Na stronie warmax.org.pl, należącej do agencji, można znaleźć wiele fotografii zrealizowanych projektów. Świadczą one o staranności wykonania, pomysłowości i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Firma ta nieustannie poszerza zakres usług i oferuje klientom także profesjonalne cięcie sklejki CNC. W parku maszynowym firmy jest między innymi zaawansowany, sterowany numerycznie ploter, na którym można wykonać wiele precyzyjnych prac,  dopasowanych do oczekiwań zleceniodawcy. To właśnie dzięki posiadanym maszynom i doświadczeniu załogi każdy zamówiony tam nośnik reklamy jest piękny i trwały.

Poza niełatwą do cięcia sklejką firma ta oferuje również frezowanie na maszynach CNC pleksi, dibondu, płyt MDF i wielu innych materiałów. Odpowiednio zaprogramowane maszyny nie tylko wytną z wybranego materiału najbardziej wyszukane kształty, ale też wygładzą brzegi, aby nie wymagały już żadnej obróbki. Frezowanie na tych maszynach pozwala też na uzyskanie niezwykłej powtarzalności kształtów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!