Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Czym się różnią worki polipropylenowe od worków laminowanych?

Elżbieta Pawlak 2019-05-29 0 komentarzy
Czym się różnią worki polipropylenowe od worków laminowanych?

Worki typu Big Bag mają bardzo szerokie zastosowanie. Firma Izomer oferuje mocne bigbagi wykonane z polipropylenu, który jest niezwykle trwałym materiałem. Opakowania te produkowane są w różnych wariantach. Worki  wykorzystywane np. do przechowywania warzyw różnią się od tych do magazynowania nawozów czy innych materiałów sypkich.

 Artykuły spożywcze wymagają opakowań oddychających, natomiast granulaty powinny być odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią.  Worki wykonane z tworzyw powlekanych zabezpieczają dany produkt przed wilgocią, dzięki czemu towar nie zbryla się i nie traci swoich właściwości fizyko-chemicznych. Są to zatem bardzo praktyczne worki polipropylenowe. Producent oferuje też inne udogodnienia oraz rozwiązania. Opakowania mogą mieć jeden, dwa lub cztery uchwyty.  Ponadto mogą posiadać wkładkę foliową, która dodatkowo zabezpiecza towar przed zamoknięciem.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej producenta. W przypadku pytań i wątpliwości można skontaktować się telefonicznie lub mailowo z działem handlowym. Pracownicy firmy pomogą dobrać odpowiednie opakowanie. Na specjalne życzenie klienta na worku może być wykonany nadruk, np. logo firmy lub inne oznaczenie.

Wszystkie big bagi są w pełni bezpieczne, posiadają niezbędne atesty oraz spełniają restrykcyjne normy. Ze względu na swoje właściwości i dużą wytrzymałość mogą być również wykorzystywane do przechowywania i transportowania substancji niebezpiecznych. Worki mogą być jednorazowego lub wielokrotnego użytku.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!