Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Czy istnieje skuteczny sposób na opadające powieki?

Kornelia Czarnecka 2022-07-23 0 komentarzy
Czy istnieje skuteczny sposób na opadające powieki?

Trudno jest przejść nad tym defektem do porządku dziennego, bo choć dotyczy on stosunkowo niewielkiego obszaru, wywiera niekorzystny wpływ na wygląd całej twarzy, dodając jej lat i dając wrażenie zmęczenia oraz smutku. Jeszcze większym problemem jednak może być ograniczone pole widzenia - nadmiar opadającej skóry sprawia, że oko nie jest w pełni otwarte. Problemy takie mocno dają się we znaki, toteż mające je osoby zastanawiają się, co robić na opadające powieki. Oczywiście najlepiej jest takim zmianom zapobiegać, dbając o delikatną skórę wokół oczu, intensywnie, ale jednocześnie delikatnie, bez jej pocierania i mechanicznego rozciągania.

Oczywiście jednak profilaktyka nie jest w stanie w pełni rozwiązać tego problemu - opadające powieki i tak mogą się pojawić, na skutek upływu czasu i naturalnych zmian. Czy wówczas jedynym rozwiązaniem jest operacja chirurgiczna? Polega ona na wycięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej, jednak wiele osób nie chce się jej poddawać, nie tylko ze względu na koszty, ale też fakt, że zabieg przeprowadzany byłyby w okolicach tak wrażliwych narządów jak oczy.

Rozwiązaniem jest zabieg medycyny estetycznej z użyciem urządzenia laserowego od firmy BTL Polska. Jest to nieinwazyjny, a jednocześnie skuteczny sposób na opadające powieki. Zabieg ten oferuje coraz więcej gabinetów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!