Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Czy firma Hecht produkuje kosiarki bębnowe?

Anastazja Czerwińska 2023-08-07 0 komentarzy
Czy firma Hecht produkuje kosiarki bębnowe?

Nawet niewielki skrawek trawnika na działce przydomowej może stanowić jej ozdobę, jeśli będzie właściwie utrzymany, dlatego każdy właściciel pragnący cieszyć się szmaragdową zielenią trawy potrzebuje odpowiednich urządzeń do jej pielęgnacji. Na szczęście na rynku można znaleźć wiele modeli kosiarek różnych producentów, wystarczy tylko dopasować jedną z nich do faktycznych potrzeb.

Szukając odpowiedniego sprzętu koszącego do pracy na kilku, jak i kilkudziesięcioarowej działce, wystarczy zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego z linku megaobrabiarki.pl. Jest to firma mająca w ofercie mnóstwo narzędzi nie tylko do użytku prywatnego, ale też dla przeróżnych warsztatów i firm. Dostępne w ofercie produkty są starannie wyselekcjonowane i mają przystępne ceny.

Wśród sprzętu do utrzymania trawników są m.in. kosiarki Hecht. Jest to czeska marka znana z produkcji sprzętu ogrodniczego. Oferujący go sklep ma w sprzedaży urządzenia:

  • ręczne,
  • elektryczne,
  • spalinowe,
  • wrzecionowe,
  • listwowe,
  • akumulatorowe.

Asortyment obejmuje również automatyczne roboty koszące oraz traktorki ogrodowe.

Na niewielkim areale doskonale sprawdzą się nieduże i lekkie kosiarki elektryczne. Do średnich trawników doskonałe będą urządzenia spalinowe lub akumulatorowe. Na takim terenie sprawdzi się też kosiarka bębnowa tej marki z wytrzymałym silnikiem o mocy 4,9 HP i z napędem o prędkości 3 km/h. Nie straszna jej długa praca, ani niekorzystne warunki pogodowe. Jeśli teren do utrzymania jest naprawdę duży, najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie traktorek o dużym zakresie koszenia i ze sporym koszem.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!