Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Cena Pisma świętego w Księgarni Świętego Jacka

Aurelia Szymańska 2021-02-09 0 komentarzy
Cena Pisma świętego w Księgarni Świętego Jacka

Na stronie internetowej Sklep.ksj.pl znajduje się bogata oferta różnych polskich wersji Pisma Świętego. Są to zarówno całościowe wydania Biblii, jak i niektóre jej znane fragmenty, np. Ewangelie, Listy oraz Psalmy. W ofercie można znaleźć pozycje pochodzące od różnych wydawnictw, takich jak:

  • Edycja Świętego Pawła,
  • Pallottinum,
  • Wydawnictwo św. Wojciecha,
  • Gaudium.

Większość wydań można nabyć od ręki, ale niektóre są dostępne na zamówienie. Księgarnia ma dostęp do wydań rzadziej spotykanych, które można określić jako "białe kruki". Te trudniej dostępne wydania są na ogół droższe niż pozostałe, ale ich cena i tak jest konkurencyjna.

Jeśli zatem interesuje Cię dowolne Pismo Święte w cenie najlepszej na rynku, koniecznie wejdź na stronę księgarni. W przypadku, gdy masz pytania dotyczące wyboru najodpowiedniejszego dla siebie egzemplarza, skontaktuj się z przedstawicielami firmy drogą telefoniczną. Doradzą oni, która pozycja będzie najlepsza dla dziecka, jaka dla nastolatka, a która dla osoby dorosłej. Mogą również podpowiedzieć, które wydanie bardziej przypadnie do gustu osobom mającym do czynienia z Pismem Świętym na co dzień, np. księżom, katechetom i zakonnikom, a jakie tym, którzy dopiero zaczynają bliżej poznawać teksty biblijne.

Do wybranej wersji Pisma Świętego można dokupić książki objaśniające jej poszczególne fragmenty, np. Ewangelie, aby lepiej zrozumieć sens Słowa Bożego. Sklep oferuje duży wybór również takich pozycji w przystępnych cenach. Osoby, które chcą przejrzeć na żywo interesujące je książki, mogą odwiedzić siedzibę księgarni przy ul. Wita Stwosza w Katowicach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!