Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Autoryzowany serwis Smart w Poznaniu i we Wrocławiu

Marcelina Zawadzka 2018-10-13 0 komentarzy
Autoryzowany serwis Smart w Poznaniu i we Wrocławiu

Samochody to dzisiaj bardzo ważny środek transportu, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie tak naprawdę życia. Ilość pojazdów w naszym kraju zwiększa się lawino, a wraz z nią powstają problemy w dużych miastach, w postaci nie tylko wiecznych korków, ale także wyraźnego braku miejsc do zaparkowania. Marka Smart, która jest wyjątkowo młoda, gdyż powstała w 1994 roku, zrobiła wszystko, aby rozwiązać typowe problemy zatłoczonych miast.  Pierwsza wersja pojazdu, przeznaczonego dla dwóch osób, miała zaledwie 2,5 m długości oraz nieco ponad 1,5 m szerokości, wciskając się tym samym w nawet najmniejsze szczeliny na miejskich parkingach.

Auta bardzo szybko zyskały na popularności, w ślad, za którą szły kolejne projekty firmy i coraz ciekawsze samochody, tym razem również w pełnych wersjach dla 4 pasażerów. Posiadanie takiego samochodu to nie tylko wygoda poruszania się po dużym mieście, ale także prestiż, który szczególnie chętnie wykorzystywany jest przez firmy, jako świetny "produkt" do budowania pozytywnego wizerunku. Oczywiście niewielkie autka, choć doskonale wykonane i świetnie zaprojektowane, nie są bezawaryjne i od czasu do czasu pojawia się konieczność ich serwisowania. W takich przypadkach z pomocą przychodzi firma Duda-Cars, która ma ogromne doświadczenie w realizowaniu napraw.

Nowoczesny i świetnie wyposażony autoryzowany serwis smarta w Poznaniu i we Wrocławiu oferuje kompleksowy zakres usług, w tym między innymi:

  • naprawy mechaniczne;
  • blacharstwo i lakiernictwo;
  • sprzedaż części;
  • okresowe przeglądy.

O firmie można więcej dowiedzieć się po wejściu na stronę duda-cars.mercedes-benz.pl i zdecydowanie warto zajrzeć tam już teraz.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!