Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Apteka Opole

Wojciech Włodarczyk 2019-10-24 0 komentarzy
Apteka Opole

W jakim celu odwiedza się apteki? To pytanie jedynie z pozoru posiada jedną odpowiedź, czyli: „aby wykupić lekarstwa”. Klienci mają jednak znacznie szersze oczekiwania i potrzeby. Przy okazji realizowania recepty często decydują się na zakup suplementów diety, zdrowej żywności, sprzętu medycznego, produktów higienicznych czy dermokosmetyków. „Klasyczne” apteki akurat na tym polu nierzadko przegrywają z popularnymi „sieciówkami”, w których zdecydowanie łatwiej o dostępność leków czy dodatkowy, szeroki asortyment z relatywnie niskimi cenami produktów.

Dobrym przykładem może być apteka w Opolu zlokalizowana przy ulicy 1 maja 13/1A, czyli na jednej z najbardziej charakterystycznych i najistotniejszych arterii Śródmieścia. O tym, w jakich godzinach jest czynna (od poniedziałku do piątku oraz w soboty), można przeczytać na stronie internetowej AptekiGemini.pl. Ta ogólnopolska sieć aptek jest rozwijana od 1990 roku, a początki marki wiążą się z nieco mniejszym miastem – Wejherowem.

Dziś w całej Polsce działają dziesiątki aptek pod nazwą oznaczającą w języku łacińskim „bliźnięta”. Konsekwentnie rozwija się ideę dostarczania na rynek farmaceutyków w korzystnej cenie, z dużą dostępnością i szeroką ofertą wykraczającą poza same leki. Nie tylko pacjenci, ale również osoby zainteresowane zdrowym stylem życia doceniają możliwość składania szerokich zamówień tak w punktach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzącego wysyłkę z Gdańska.

Kupując online, warto pamiętać o sprawdzaniu aktualnych promocji, a także porównywaniu dostępnych produktów pod kątem jakości, ceny czy właściwości. Polacy, również mieszkający w Opolu, coraz chętniej składają zamówienia online na suplementy diety czy zdrową żywność.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!