Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Najszybciej rozwijająca się firma SEO w Poznaniu

Jacek Zając 2018-11-28 0 komentarzy
Wpis

Czy wiedzą Państwo, jaka agencja jest jedną z najlepszych w Wielkopolsce, a kto wie, może i w całej Polce? Nie? Grupa TENSE to najszybciej rozwijająca się firma SEO w Poznaniu. Dwa niezależne rankingi Deloitte oraz Financial Times 2018 stwierdzają nawet, że to najszybciej rozwijająca się agencja SEO w Polce. Warto odnotować fakt, że w rankingu Deloitte, który wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy w Europie Środkowej, poznańska agencja SEO znalazła się już trzykrotnie, udowadniając, że z roku na rok jest coraz lepsza i prężnie się rozwija. Prezentowana firma wielokrotnie była wyróżniana za swoją pracę, chociażby tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, potwierdzają to też opinie i referencje, które zostały wystawione przez klientów, którymi są zarówno małe rodzinne firmy, działające na lokalnym rynku, jak i wielkie międzynarodowe koncerny.

Trochę historii, czyli jak to wszystko się zaczęło.

Patrząc dziś na okazały budynek, stojący przy ulicy Wolsztyńskiej 5, w którym znajduje się siedziba poznańskiej firmy, aż trudno uwierzyć, że była to jedna z tych firm, mających swój początek w zaciszu domowym, czy wręcz gdzieś w garażu. Faktem jest jednak to, że pierwszym adresem firmy był prywatny adres jej właściciela, a biurem, jego własny pokój. Początkowo Michał Więcław wcale nie myślał o zakładaniu firmy SEO, a jedynie o wypozycjonowaniu kilku stron internetowych znajomym i rodzinie, ale wiadomo, że poczta pantoflowa to najlepsza reklama, i tak klientów zaczęło przybywać, i tak powstała rekomendowana firma, której początki sięgają 2009 roku. Przez lata obecności na rynku firma zyskała uznanie i ugruntowaną pozycję na rynku, a z firmy, która na początku zatrudniała maksymalnie 3 osoby, stała się prężnie działającą i rozwijającą się agencją SEO, która dziś zatrudnia ponad 50 osób,  i która ma aspiracje, aby wyznaczać nowe trendy na rynku.

Kluczem do sukcesu są ludzie.

To zdanie może i brzmi banalnie, ale to prawda, bo do dziś bardzo dobre opinie Grupa TENSE otrzymuje nawet od klientów, z którymi zakończyła już owocną współpracę, a którzy ciągle miło wspominają swoje początki współpracy z grupą. Tych pozytywnych opinii by jednak nie było, gdyby nie zgrany i energiczny zespół, który dzięki ciężkiej pracy i pełnemu zaangażowaniu, pomógł wypromować tysiące witryn w Internecie i przyczynił się do sukcesu wielu dużych oraz małych firm. Warto w tym miejscu wspomnieć takie firmy jak chociażby:

  • Apteka Gemini
  • Trekker Sport
  • Strefa Skoków
  • Bettso Meble
  • Zdrowo Odlotowo.

To tylko niektóre z wielu firm, które zaufały poznańskiej agencji i przysłali jej swoje podziękowania, a także referencje, udostępnione na grupa-tense.pl. Każda ocena klienta, nawet ta najbardziej surowa, jest dla pracowników firmy bardzo cenna, bo to dzięki takim ocenom firma się rozwija i staje się jeszcze lepsza, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest dobra widoczność ich serwisu w wynikach wyszukiwania Google. Rekomendowana firma ma w tym swój udział, a dzięki konsekwentnej strategii, jest w stanie poprawić widoczność niemal każdej witryny internetowej, nawet o ponad 70 procent.

Przyszłość w kolorowych barwach.

Poznański Lider Przedsiębiorczości nie spoczywa na laurach. Marzeniem prezesa firmy jest to, aby w ciągu kilku najbliższych lat jeszcze bardziej poszerzać swoją ofertę i otworzyć jeszcze kilka oddziałów firmy w całej Polsce, a kto wie, może i za granicą. Na razie udało się otworzyć oddział firmy w Bydgoszczy, co ułatwia kontakt z klientami z północnej części kraju. To jednak dopiero początek drogi, aby zaistnieć na globalnym rynku i być niekwestionowanym liderem w branży SEO, który wyznacza nowe trendy na rynku, ale dzięki pasji i determinacji, marzenie to, w niedalekiej przyszłości może się spełnić.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!