Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Jak zrobić ładny makijaż

Jacek Zając 2018-12-22 0 komentarzy
Wpis

Każda stylizacja na co dzień i od święta powinna zostać uzupełniona o ładną fryzurę i makijaż. Te elementy składowe są kluczem do uzyskania spójnego, efektownego wizerunku, który pozwoli zabłysnąć i olśnić innych. Tak naprawdę nie ma jednej recepty na perfekcyjny make-up. Każda kobieta jest inna, dlatego powinna postawić na spersonalizowane rozwiązania - wskazówki można znaleźć na bellbox.pl.

Jak zrobić ładny makijaż? Podstawą jest oczywiście dobrze dopasowany podkład i wyrównanie kolorytu, a także podkreślenie oczu. To one przykuwają wzrok.  Od czego warto zacząć? Na powiekach należy rozprowadzić bazę pod makijaż, można delikatnie musnąć je sypkim pudrem. Ruchomą część powieki górnej aż po załamanie idealnie uwypukli biała kredka, którą trzeba lekko rozetrzeć, by efekt być niewymuszony i naturalny. Dzięki takiemu rozświetleniu oczy wydadzą się większe i dużo bardziej otwarte, a tym samym nabiorą wyrazistości i charakteru.

Wybierają kolor kosmetyku do oczu, należy połączyć kilka cieni. Ten najjaśniejszy powinien być podkładem pod następne. Najlepiej sprawdzi się odcień bieli i kremu. Środek powieki powinno się potraktować żółto-złotym cieniem, a przy załamaniu nałożyć cień w barwie brązu. Pozwoli on wymodelować kształt oczu i sprawi, że będą one jeszcze piękniejsze. Cenie warto nakładać przy pomocy miękkiego pędzelka z syntetycznym włosiem. Całość trzeba rozetrzeć palcami, by kolory gładko się łączyły i dawały naturalny, przyjemny efekt. Powieki  można cieniować palcami bądź kolistymi ruchami przy pomocy puchatej, miękkiej gąbeczki.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!