Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Inteligentny smartwatch z Androidem

Jacek Zając 2018-11-15 0 komentarzy
Wpis

Niektórzy uważają, że smartwatch czas szczytowej popularności ma już za sobą. Można jednak stwierdzić, że ci, którzy tak twierdzą, są w błędzie. Zainteresowanie inteligentnymi zegarkami nie słabnie. 

Nie da się ukryć, że XXI nadal zaskakuje. Jeszcze do niedawna, każdy słysząc "zegarek", wyobrażał sobie tarczę ze wskazówkami, którą na rękę zakładało się przy pomocy paska. Dziś słysząc to samo słowo, wielu zastanawia się, czy mowa o klasycznym czasomierzu, czy o inteligentnej maszynie, która potrafi połączyć się z telefonem i komputerem, co sprawia, że jest w stanie wyświetlać istotne informacje.  Wystarczy, że ten ma funkcję bluetooth. 

Smartwatch Android potrafi wyświetlić sms-y, e-maile i połączenia, które akurat przyszły na telefon, ale to nie wszystko. Nie da się ukryć, że jest małym centrum dowodzenia, bez którego wielu nie dałoby rady normalnie funkcjonować.  Notatki głosowe, odtwarzacz muzyki, odbieranie połączeń, to tylko niektóre z cenionych funkcji, jakie posiada inteligentny zegarek. 

Jeszcze do niedawna, inteligentne zegarki można było nabyć jedynie w autoryzowanych sklepach lub sklepach z RTV AGD. Dziś są ogólnodostępne, nawet w hurtowniach biżuterii, takich jak edibazzar.pl. Skąd taka zmiana? Otóż pomimo wielu funkcji ułatwiających życie, inteligentne zegarki nadal są biżuterią, zdobiącą damski lub męski nadgarstek. To właśnie one dopełniają stylizacji. Można je zobaczyć na dłoniach zwykłych ludzi, jak również celebrytów, aktorów czy dziennikarzy. Już ten fakt sprawia, że można mówić o niesłabnącej popularności tego produktu. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!