Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem thecuts.pl!

Gzymsy elewacyjne - czy to droga inwestycja?

Maria Woźniak 2018-11-22 0 komentarzy
Wpis

Nie da się ukryć, że gzymsy zewnętrzne ładnie wyglądają i poza funkcją użytkową spełniają jeszcze funkcję dekoracyjną. Dlatego obecnie wielu ludzi chce inwestować w gzymsy elewacyjne, zastanawia się tylko, czy to droga inwestycja? Otóż gzymsy elewacyjne w cenie bardzo atrakcyjnej zamówisz na stronie gzymsy-sztukateria.pl, jest to strona firmowego sklepu producenta sztukaterii budowlanej. Warto nadmienić, że jest to kompletny system, który nie obejmuje tylko samego elementu głównego sztukaterii, np. gzymsu, ale to także:

  • listwy gzymsowe
  • masy wykończeniowe i ozdoby do nich
  • kleje montażowe
  • ozdoby do farb.

Polecane gzymsy są produktem najwyższej jakości, zazwyczaj gzymsy, to element sztukaterii budowlanej, który rozdziela poszczególne kondygnacje budynku. Ciekawi Cię, z czego są produkowane takie gzymsy. Na polecanej stronie dowiesz się, że do produkcji tego typu elementów używa się styropianu. Nie jest to jednak zwykły styropian, ale styropian EPS 100. To nietypowy rodzaj styropianu, który na etapie produkcji wypełnia się wkładem kwarcowym, a wierzch smaruje się żywicą akrylową. Tak zabezpieczony materiał jest wyjątkowo elastyczny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy też wysoka temperatura. Dzięki temu możesz mieć pewność, że gzyms taki będzie spełniał swoje zadanie przez długie lata, i niezależnie od warunków pogodowych, zawsze piękne będzie się prezentował na fasadzie budynku, na co producent daje swoją rękojmię.

Dzwoniąc pod numer 531 978 553, możesz zapytać o dowolny produkt z katalogu firmowego i poprosić o indywidualną wycenę, możesz także porozmawiać z konsultantem online.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!